• 051-38412709
  • info@meitsgroup.ir

درباره ما

خدمات بهتر برای شما

معرفی

شرکت «ستاره فناوری اطلاعات خاورمیانه» در آذرماه 1388 ، در قالب مجموعه تجاری «گروه ستاره خاورمیانه» با اتکا به تجربه و سابقه فنی گروه موسسین که جمعی از دانش آموختگان و متخصصین با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بودن، به منظور فعالیت در این عرصه و ارائه خدمات فنی لازم و مشاوره به بخش‌های خصوصی و دولتی در ایران تاسیس شد.

این مجموعه راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این حوزه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت فنّاوری در کشور با شکل‌دهی گروه‌های فنی لازم و همراهی جمعی از مدیران و متخصصین علوم کامپیوتر، مهندسین نرم‌افزار و سخت‌افزار، کارشناسان و مهندسین فناوری اطلاعات و ارتباطات پیمود و همچنان در راستای کسب تجارت جدید در تلاش است.

مهارت‌ها

طراحی وب

90% 90% Complete

خدمات وردپرس (Wordpress)

90% 90% Complete

خدمات NET. و طراحی پلتفرم

90% 90% Complete

راهکارها

ارائه و پیاده‌سازی راهکارهای هوش تجاری و پردازش اطلاعات مبتنی بر طراحی داشبوردهای اطلاعاتی و نیازمندی‌های مشتری
طراحی، پیاده‌سازی و ارائه سامانه‌های پردازش محتوایی با زیرساخت پیام کوتاه (SMS) و پیام صوتی (VMS) همانند سامانه‌های استعلامی یا کد قرعه کشی بر اساس نیاز مشتریان
ارزیابی امنیتی و انجام آزمون‌های نفوذ به منظور شناسایی ضعف‌های امنیتی و راه‌های نفوذ به سامانه هدف و ارائه و پیاده‌سازی راهکارهای امن سازی موارد شناسایی شده و بهبود امنیت

خدمات ما

گروه ستاره خاورمیانه خدمات محتوایی (SMS و VMS) خود را در قالب دو سرویس "ستاره" و "سروش" ارائه می‌نماید، که هر دو سرویس از لحاظ امکانات پایه، مشابه بوده با این تفاوت که سرویس سروش برای کاربردهای خدماتی و سازمانی بهینه‌سازی شده است.
خدمات ثبت دامنه ، تمدید و انتقال در گروه ستاره خاورمیانه با مناسب‌ترین مبلغ ممکن برای تمامی دامنه‌های ایرانی و بین‌المللی همانند com، ir، net، org، eu، ws و بیش از 100ها پسوند دیگرانجام می‌پذیرد.
ارائه خدمات صدور و تمدید گواهی SSL همانند گواهینامه DV، گواهینامه OV، گواهینامه Wildcard، گواهینامه SGC Super، گواهینامه UC SSLاز طریق معتبرترین مراجع صدور برای سایت‌ها و دامنه‌های مختلف از جمله پسوند ir. به منظور پشتیبانی از سایت‌های ایرانی.


خدمات بهتر برای شما

یکی از اهداف «گروه ستاره خاورمیانه» شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز به مشتریان خود است و به همین منظور در سال 1393 عبارت «خدمات بهتر برای شما» را به عنوان شعار و هدف گروه انتخاب شد.

مشتریان

مجموعه‌ها و شرکت‌هایی که علاوه بر دریافت خدمات ما، باعث ارزش‌آفرینی و اعتبار نیز هستند.

برخی از مشتریان ما